Полтавські платники погасили більш ніж 12 млн грн податкової заборгованості

  • 163

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за підсумками травня 2023 року надходження коштів, сплачених платками податків, які перебувають на обліку у Полтавській області, у рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету склали 12,2 млн гривень. Тим самим, забезпечено виконання доведеного показника на 123,2 відсотка.

Надходження в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску за травень цього року склали 8,2 млн гривень. Тим самим, забезпечено виконання доведеного показника на 273,3 відсотка.

Станом на початок червня 2023 року в управлінні по роботі з податковим боргом на супроводженні перебуває 500 судових справ. Протягом травня в ході розгляду справ, на користь Головного управління ДПС у Полтавській області винесено 42 судових рішення, на користь платників податків – 13.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області інформують про те, що переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можна у приватній частині Електронного кабінету платника: https://cabinet.tax.gov.ua.          

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису