В Україні створюють веб-портал «Дія. Цифрова громада»

  • 525

Кабінет міністрів України ухвалив постанову щодо функціонування веб-порталу «Дія. Цифрова громада», який спрямований на цифровий розвиток, цифрову трансформацію і цифровізацію на місцевому та регіональному рівні.

Про це повідомляється в посиланні на Постанову КМУ від 2 червня 2023 р. № 556.

Згідно з документом, веб-портал має офіційну адресу в Інтернеті — hromada.gov.ua. Власником веб-порталу та виключних майнових прав інтелектуальної власності на його програмне забезпечення є держава в особі Мінцифри. Технічним адміністратором веб-порталу є державне підприємство «ДІЯ», що належить до сфери управління Мінцифри і є розпорядником веб-порталу.

Основними завданнями веб-порталу єінформаційне та аналітичне забезпечення місцевих держадміністрацій, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, фізичних та юридичних осіб, зокрема, щодо:

актів законодавства у сферах цифровізації, цифрового розвитку, електронного урядування та електронної демократії, методичних рекомендацій, найкращого досвіду у сфері цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації;

навчальних матеріалів, типових форм і зразків, необхідних для планування та здійснення заходів, спрямованих на цифровий розвиток, цифрову трансформацію і цифровізацію;

аналітичної та статистичної інформації.

Управління цифрової трансформації ПОВА

Фото без опису