Податківці Полтавщини провели екскурсію для здобувачів вищої освіти

  • 164

Підвищення рівня обізнаності і податкової культури молодого покоління та залучення амбітних фахівців до роботи в органах податкової служби Полтавщини –  важливий вектор роботи податківців. Нещодавно була проведена екскурсійна зустріч зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня факультету обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету за участі професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмили Капаєвої.

Захід відбувся у стінах Державної податкової інспекції у м. Полтаві під головуванням заступника начальника ДПІ у м. Полтаві – начальника відділу податкових сервісів та звітності, організації роботи ЦОП Світлани Лактіонової та головного державного інспектора управління персоналу Головного управління ДПС у Полтавській області Юлії Старченко.

Здобувачі вищої освіти дізналися про принцип роботи Центрів обслуговування платників і переліком адміністративних послуг, сучасних електронних сервісів, які впроваджені Державною податковою службою України. Під час зустрічі учасники поспілкувалися про важливість повної та своєчасної сплати податків і зборів, адже під час дії воєнного стану важливо мати активну громадянську позицію та підтримувати державу на економічному фронті.

Особливу увагу приділено профорієнтаційній роботі серед студентів для початку трудової діяльності в лавах податківців. Задля цього молодь ознайомили із можливостями проходження практики на базі Головного управління ДПС у Полтавській області та подальшого працевлаштування. Наприкінці зустрічі майбутні фахівці отримали відповіді на свої запитання, друковану продукцію за тематикою «Право на податкову знижку» та подякували податківцям за цікавий та змістовний захід.

                                                       Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису