Профорієнтаційна діяльність податківців Полтавщини із здобувачами фахової передвищої освіти

  • 101

Нещодавно у стінах Головного управління ДПС у Полтавській області відбулась зустріч фахівців податкової служби Полтавщини із викладацьким складом та здобувачами фахової передвищої освіти Полтавського фахового кооперативного коледжу спеціальностей «Облік та оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час екскурсії зі студентами очільник служби управління персоналом Головного управління ДПС у Полтавській області Володимир Литвиненко презентував інформацію щодо історії, традицій, цілей, завдань, місії і цінностей Державної податкової служби України, надав вичерпну інформацію випускникам щодо кваліфікаційних вимог та умов роботи у податковій службі. Зосередив увагу присутніх на тому, що податківці Полтавщини працюють під гаслом «Будуємо державу, за яку варто боротися!».

Головний державний інспектор управління персоналу Головного управління ДПС у Полтавській області Юлія Старченко розповіла майбутнім фахівцям про важливість вивчення англійської мови, оскільки виклики сьогодення ставлять перед податківцями задачу вивчення англійської мови.

Начальник відділу інформаційної взаємодії Ганна Третьякова надала роз’яснення студентам щодо реалізації права на податкову знижку на навчання, наголосивши на обов’язкових умовах та документах, необхідних для цього. 

Учасники обговорили подальші кроки взаємодії щодо проходження навчальної практики «Вступ до фаху». Фахівці податкової служби Полтавщини завжди відкрита до спілкування із молоддю.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису