СВІТ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ СТАЄ БЛИЖЧЕ.

  • 162

#дія_освіта

#хаби_цифрової_освіти

http://lokhvytsia-cbs.edu.poltava.ua/novini.../id/790

22 та 23 червня відбувся черговий дводенний тренінг «Розвиток Хабів цифрової освіти в бібліотеках Лохвицької громади» для бібліотекарів сільських бібліотек - філій в Хабі цифрової освіти Публічної бібліотеки ім.. Г. С. Сковороди Лохвицької міської ТГ в рамках другого етапу проєкту «Розвиток спроможності бібліотек - Хабів цифрової освіти», який реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми розвитку ООН («Проєкт підтримки Дія» https://www.undp.org/uk/ukraine/projects/digital-inclusive-accessible-support-digitalisation-public-services-ukraine-dia-support-project ) та Міністерства цифрової трансформації України.

Бібліотеки продовжують розвиватися і стають Хабами цифрової освіти, де кожен громадянин може отримати доступ до цифрових послуг та пройти навчання на освітній платформі «Дія. Цифрова освіта». Бібліотекарі постійно самостійно вдосконалюють свої професійні навички, щоб приносити якнайбільше користі жителям громади. Сьогодні бібліотекар — це дослідник, інформаційних менеджер, педагог.

Бібліотекарі Яхниківської, Свиридівської, Безсалівської, Жабківської та Васильківської бібліотек філій Публічної бібліотеки ім. Г. С. Сковороди Лохвицької міської ради взяли участь у тренінгу та дізналися про нові можливості порталу «Дія. Освіта», бібліотечні сервіси та навчальні послуги і можливості Хабу цифрової освіти, ознайомилися з профілем компетентностей бібліотекаря – менеджера Хабу цифрової освіти. Навчалися складати індивідальний план навчання бібліотекаря Хабу цифрової освіти, організовувати роботи Хабу цифрової освіти в бібліотеці. Особливу увагу приділили учасники тренінгу обліку роботи Хабів цифрової освіти та актуальним питанням обслуговування користувачів Хабів.

Тренінг підготували та провели консультанти Хабу цифрової освіти Тетяна Лихно та Олександр Кошара.

Бібліотека-Хаб цифрової освіти прагне, щоб кожен користувач, незалежно від віку, статі, професії отримав належний сервіс обслуговування з навчання цифрової грамотності та безплатний доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта», а також консультаційну допомогу від фахівців Хабу.

Запрошуємо всіх охочих до Хабів цифрової освіти Публічної бібліотеки ім.. Г. С. Сковороди та бібліотек – філій.