Військовим передали автомобіль і генератори

  • 69

Для потреб морських піхотинців ВМС України передали автомобіль високої прохідності та 15 генераторів. Частину генераторів придбали за кошти обласного бюджету, частина отримані як гуманітарна допомога.

«Генератори середньої потужності від 3 до 5 кВт,  які дозволяють мобільно забезпечити енергоживлення підрозділів і об’єктів, заряджати радіостанції та інші прилади. Їх компактність дозволяє мінімізувати витрати палива й забезпечити їх оперативне транспортування», – розповів заступник начальника ОВА Максим Калінін.

Автомобіль Mitsubishi L 200 передали від Горішньоплавнівської територіальної громади. Це пікап підвищеної прохідності, модель автомобіля доволі надійна та перевірена. Його використовуватимуть для виконання різних бойових завдань.

«Це не перша автівка, яку передаємо військовим, – розповів голова Горішньоплавнівської територіальної громади Дмитро Биков. – Також на найближчий сесії міської ради виділимо 8,4 млн грн для потреб наших захисників і захисниць. Це кошти, які надійдуть до військових частин, що боронять нашу країну».

«Дякуємо Полтавській ОВА та облраді й Горішньоплавнівській міськраді за вагому та необхідну допомогу для нашого підрозділу. Завдяки вашій небайдужості ми маємо можливість максимально ефективно виконувати поставлені перед нами завдання», – зазначив представник бригади морської піхоти Петро Олексюк.

Також нагородили підприємців і представників органів місцевого самоврядування за значний особистий внесок та надання допомоги військовим частинам і підрозділам ЗСУ й активну волонтерську діяльність відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «Знак пошани».

Фото без опису