Податок на доходи фізичних осіб: платниками Полтавщини сплачено понад 7 млрд грн

  • 94

Податок на доходи фізичних осіб займає вагому позицію серед основних бюджетоформуючих складових наповнення бюджету. За перше півріччя 2023 року, завдяки сумлінності та відповідальності платників податків, до бюджету спрямовано 7 млрд 479,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на        1 млрд 505,1 млн грн, або на 25,2 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алли Рябкової, станом на 1 липня  2023 року доходи отримані у 2022 році, задекларували 8884 громадянина на суму 3014,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 50,4 млн гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету, складає     12,5 млн гривень.

З актуальними реквізитами рахунків на 2023 рік для сплати податків, зборів та платежів можна ознайомитися за посиланням: https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

Крім того, нагадуємо, що 31 липня 2023 року спливає термін сплати сум ПДФО та військового збору, зазначених у річній декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та громадянами.

Висловлюємо щиру вдячність платникам за підтримку економічного фронту держави.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису