За І півріччя 2023 року Полтавщина спрямувала до бюджету понад півмільярда гривень військового збору

  • 244

З початку 2023 року на підтримку українського війська від платників Полтавської області до державного бюджету надійшло 510,3 млн грн військового збору. Такий показник на 25,1 відсотка перевищує надходження за відповідний період минулого року. У грошовому еквіваленті цей приріст становить 102,3 млн грн додаткових коштів, які надійшли до бюджету.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова у коментарі представникам місцевих ЗМІ зазначила, що позитивна динаміка надходжень по військовому збору, в першу чергу, є результатом проведення заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин. В умовах повномасштабної війни, коли всі зусилля держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця наносить невиправної шкоди обороноздатності країни.

Очільниця податкової служби Полтавщини подякувала платникам за сумлінне виконання своїх податкових обов’язків і наголосила, що підтримка обороноздатності держави  та Збройних Сил України щодня наближає нас до Перемоги!

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису