Платниками Полтавщини сплачено понад 100 млн гривень податку на майно з фізичних осіб

  • 222

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що за перше півріччя 2023 року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження в сумі 125 млн 295,5 тис. гривень податку на майно з фізичних осіб.

Станом на 1 липня поточного року на податковому обліку Головного управління ДПС Полтавщини перебувають 373840 платників податку на майно з фізичних осіб, у тому числі: 320608 платників плати за землю, 53191 платник по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 41 платник транспортного податку.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку. Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Звертаємо увагу, що фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області постійно перебувають на зворотньому зв’язку з платниками. До послуг полтавців – комунікаційна податкова платформа https://poltava.ikc@tax.gov.ua та телефони «гарячих ліній»; субсайт ГУ ДПС у Полтавській області.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису