Інформаційний вісник для безробітних
З метою формування у суспільстві розуміння природи домашнього насильства, нетерпимого відношення до насильницької моделі поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб 14 вересня 2023 року в приміщенні Лохвицького управління Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості соціальним працівником першої кваліфікаційної категорії відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради Надією НАСТЕНКО проведено групову консультацію «Насильство в сім'ї. Ефективне виховання без покарання».