1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана України

  • 479

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНЕ

СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ ЛОХВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

          Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

          Ці свята – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. У повсякденному житті  ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це  покоління, найбільшим багатство якого є досвід і знання, вміння і мудрість. У цей святковий день прийміть щиру  вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього!  

          Приємно, що багато  мешканців Лохвиччини, незважаючи на вік, ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, творчістю, є членами громадських організацій.

          А сьогодні від душі зичу вам довгих і щасливих років життя! Хай рідні і близькі дарують душевне тепло, увагу та турботу, а онуки і правнуки радують вас своїми успіхами та досягненнями. Міцного вам здоров’я,  кріпості й перемоги!

          Із повагою – Лохвицький міський голова Віктор РАДЬКО

Фото без опису