ДО ВІДОМА ВПО, ЯКІ НЕ ОТРИМУВАЛИ РАНІШЕ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

  • 658

УВАГА! У четвер 12 жовтня 2023 року у м. Лохвиця за адресою: вул. Перемоги, 2 (приміщення Будинку культури) з 10:00 до 15:00 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 3600 грн. щомісячно на особу протягом 3 місяців! Тобто кожен член родини загалом отримає 10800 гривень на особу.

Хто може подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН?

Подати заявку можуть особи, які

не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій (з 24.02.2022 року),

мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та

належать до таких категорій та ‼критеріїв вразливості‼:

- переселенці, які перемістилися після 24.02.2022 року;

- особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022 року, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Одеська, Запорізька, Харківська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська, Херсонська (перелік може бути доповнений);

-  люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

 

‼ ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼, що дають можливість подати заявку на допомогу:

- родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

- родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

- родина з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

-прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

- Інформація, яку необхідно буде надати:

- податковий номер;

- національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

- довідка ВПО (за наявності);

- банківська картка головного заявника;

- свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

- документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

- посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

 

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

 

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.

 

Telegram (https://t.me/IDPhelp)

Допомога ВПО від УВКБ ООН

Цей канал створено з метою надати Вам вичерпну інформацію про отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених