ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ НА ВЛАСНУ СПРАВУ ВІД ДЕРЖАВИ: ПОСІБНИК ВІД IRE

  • 235

В рамках Меморандуму про співпрацю між Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Мінекономіки, команда Програми реінтеграції ветеранів IREX із залученими експертами підготувала навчально-методичний посібник «Як отримати підтримку в рамках грантових програм «Гранти для ветеранів та другого з подружжя» та «Власна справа» у проекті єРобота. Посібник розроблений за підтримки Державного департаменту США.

За грантовими програмами єРобота ветерани та члени їхніх родин мають можливість отримати до 1 млн.грн. безповоротних коштів та витратити їх на започаткування або розвиток власної справи. Окрім того, будь-який українець має можливість отримати мікрогрант до 250 тис.грн. на старт або розвиток свого бізнесу за програмою «Власна справа». Посібник створеноз метою допомогти потенційним заявникам вирішити конкретні проблеми, з якими вони можуть зіткнутись при подачі заяви на грант, розробці бізнес-планів, проходженні співбесіди.

Зокрема, у виданні:

- пояснюється як пересвідчитися, що заявник має право на участь у грантовій програмі;

- надається інформація щодо перевірки ділової репутації заявника та розробки описової та фінансової частини бізнес-плану;

- надаються рекомендації, як готуватися до співбесіди, що робити у випадку отримання відмови, як доопрацювати бізнес-план;

- пояснюються відмінності щодо напрямів витрат грантової програми для ветеранів та другого з подружжя у порівнянні з програмою надання мікрогрантів «Власна справа».

 

Нагадаємо, що за програмами єРобота можна отримати:

  • грант на мікробізнес у розмірі до 250 тис. грн;
  • грант до 8 млн грн на розширення чи створення підприємств у сфері переробки;
  • грант на посадку садів – до 400 тис. грн на 1 га;
  • грант на будівництво нових теплиць – до 7 млн грн.

 

Посібник (електронна версія) https://cutt.ly/QwQTsar4