ІЗ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

  • 271

З метою належної організації та проведення атестації педагогічних працівників, керівників закладів освіти 24 листопада 2023 року було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради за участю керівників та педагогічних працівників закладів освіти Лохвицької міської ради, що атестуються в 2024 році.

На порядок денний було винесено питання про особливості вивчення практичного досвіду педагогічних працівників закладів, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня; про документи, які подаються на розгляд комісії та свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення педагога; про функціонування платформи для цифровізації атестаційного процесу «Єдина атестаційна система(ЄАС)».

Члени атестаційної комісії Савинська Т.І., Горобець О.Г., Захарченко А.О. зосередили увагу присутніх на загальних вимогах проходження атестації педагогів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, а також наголосили на необхідності дотримання вимог нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників, Професійного стандарту педагогів окремих категорій (за наявності) як одних із основних нормативних документів, що регламентують діяльність педагогічного працівника, адже атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності.

У ході роботи обговорено та затверджено план заходів атестаційної комісії ІІ рівня щодо вивчення практичного досвіду роботи педагогічного працівника в міжатестаційний період.