Останніми днями ворог активізував ракетні атаки на наші міста та села

  • 145
Останніми днями ворог активізував ракетні атаки на наші міста та села. І ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій.
Пункти незламності – це місця, де люди зможуть знайти короткочасний прихисток, зігрітися, зарядити гаджети та бути на зв’язку зі своїми рідними.
На виконання доручення начальника Полтавської облвійськадміністрації Філіпа Проніна перший заступник начальника Миргородської райвійськадміністрації Михайло Коркішко разом з начальником сектору цивільного захисту Миргородської міської ради Олександром Яременком перевірили роботу пунктів незламності Миргородської громади та їх готовність на випадок повного блекауту. Адже вони всі на даний час працюють у режимі очікування.
«Дуже важливо, щоб «Пункти незламності» у випадку блекауту були оперативно готові до роботи. Попереду два зимові місяці, тому основна задача всіх – об’єднатись та допомагати один одному. Тільки разом ми сила!» - говорить Михайло Коркішко.
Перевірка пунктів носила моніторинговий характер. Щоб люди, які відповідають за організацію і роботу пунктів, вже зараз усунули недоліки.
Нагадую, що перевірити розміщення найближчих до вас «Пунктів Незламності» можна на сайті: nezlamnist.gov.ua та у застосунку "Дія".
Перейшовши за посиланням https://poda.gov.ua/page/myrgorodskyy-rayon-pn, ви знайдете адреси 105 пунктів Миргородського району.