Робоча група “Прозорість і підзвітність” продовжує реагувати на публікації в медіа
Робоча група “Прозорість і підзвітність” продовжує реагувати на публікації в медіа щодо проведення закупівель на Полтавщині.
На розгляд фахівців винесли питання капремонту підвального приміщення інфекційного відділення під найпростіше укриття в одній із лікарень Миргорода. У публікації звертали увагу на недостатній статутний капітал компанії-підрядника і широкий спектр діяльності як можливі ризики.
Члени групи “Прозорість і підзвітність” приділять більше уваги ситуації, детальніше вивчать документи. Аудитори й податківці до наступного засідання проведуть аналіз закупівлі, поліція перевірить компанію-переможця.
Разом із громадами продовжуємо слідкувати, щоб кошти з місцевих бюджетів використовували ефективно і відкрито. Слава Україні![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/27f5c95e61aad8d257d4c3d3405d5123.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/27f5c95e61aad8d257d4c3d3405d5123.jpg)