Звернення начальника Миргородської районної військової адміністрації Віталія Дяківнича з нагоди 10-ї річниці Дня кримського спротиву російській окупації🇺🇦
Сьогодні – десята річниця подій у Криму, що стали взірцем громадянської мужності, твердого волевиявлення та патріотизму місцевих мешканців під час мітингу в центрі м. Сімферополь на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення проросійського «референдуму» на позачерговій сесії Верховної Ради Криму.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/ba11f975d0c2f82a7661b1d3bb464779.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/ba11f975d0c2f82a7661b1d3bb464779.jpg)
Проукраїнський мітинг тоді зібрав близько 10 тисяч людей, під його впливом засідання парламенту скасували. Проте наступного дня російські спецпризначенці захопили адміністративні будівлі.
Наразі, спротив триває по всій країні. Спротив і боротьбу чинять наші Збройні сили України, урядові структури, кожен громадянин України!
Ми обов’язково витримаємо російську навалу та повернемо український Крим.
Слава героям кримського спротиву!![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Збройним силам України!![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)