ПРО РОБОТУ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ В С. ГАМАЛІЇВКА ТА С. ДОЛИНКА

  • 40

      19 березня 2024 року мультидисциплінарною командою Центру  надання соціальних   послуг   Лохвицької   міської   ради   був   здійснений    виїзд  в с. Гамаліївка та с. Долинка Лохвицької територіальної громади. 

    Під час виїзду Євгенія ЗДОРОВЕЦЬ - провідний фахівець із соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання Центу здійснила перевірку якості надання соціальних послуг соціального робітника Ольги КАЛЮЖКИ в с. Долинка, яка надає соціальні послуги догляду вдома 11 підопічним. Послуги особам похилого віку надаються в повному обсязі з дотриманням Державного стандарту, згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між Центром та підопічними.  

    Завідувачем відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування Центру Юлією ДРОЗДЕНКО було проведено індивідуальні бесіди з 12 особами похилого віку, в тому числі матерями військовослужбовців на тему: «Турбота про себе під час війни».

     Перукарем відділення з надання натуральної допомоги Центру Любов’ю ЮХНО були надані перукарські послуги 8 громадянам похилого віку. Фото без опису