ПРО РОБОТУ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ В С. СВИРИДІВКА ТА С. СТЕПУКИ

  • 44

      07 травня 2024 року фахівці мультидисциплінарної команди надавали послуги жителям с. Свиридівка та с. Степуки Лохвицької територіальної громади.  Під час виїзду Євгенія ЗДОРОВЕЦЬ – провідний фахівець із соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання Центру здійснила перевірку якості надання соціальних послуг соціальних  робітників Ольги КОВШИК та Ольги РУПАТОВСЬКОЇ, які надають соціальні послуги догляду вдома 19 підопічним. Послуги особам похилого віку надаються  в повному обсязі з дотриманням Державного стандарту, згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між Центром та підопічними.

    Соціальні робітники Центру забезпечують обслугованих всім необхідним: продуктами харчування, медикаментами, оплачують комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

   Олена ГОРОШКО – психолог відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування Центру провела індивідуальні бесіди на тему: «Подолання наслідків стресу та його профілактика» з 13 особами похилого віку та сім'ями  військовослужбовців.        

   Любов ЮХНО – перукар відділення з надання натуральної допомоги Центру надала перукарські послуги  8  пенсіонерам та особам з обмеженими можливостями. Фото без опису