З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Це свято сприяє єднанню та культурному відродженню всього нашого багатонаціонального українського народу.
Вишиванка - національна святиня і один з найсильніших оберегів. Вона символізує зв'язок поколінь, будить високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Тож нехай День вишиванки об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та сили здобути перемогу.
У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Слава Україні! Героям Слава!
З повагою, Лохвицький міський голова Віктор РАДЬКО