08 травня 2025 року в Центрі надання соціальних послуг Лохвицької міської ради відбулося теоретично-практичне заняття з музикотерапії для слухачів «Університету третього віку». Заняття підготували та провели художній керівник Лохвицького міського Будинку культури Валентина КУЛИК та керівник народного колективу Валентина ЛИТВИНЕНКО на тему: «Музика творить дива». На занятті говорилося про дивовижний світ музики та її цілющу силу. Тому що, музика – це потужний інструмент, який може впливати на емоційний та фізичний стан.
Інші новини
- Переглядів: 284
ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ У ЛОХВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ.
- Переглядів: 254
ПРЕС-РЕЛІЗ УДМС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД 05.06.2026 РОКУ
- Переглядів: 283














