Повідомлення

Повідомлення

  • Переглядів: 347

Повідомлення про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Лохвицької територіальної громади Миргородського району Полтавської області

ЛОХВИЦЬКА ДІЛЬНИЦЯ  АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТИМЧАСОВІ ПЕРЕРВИ В ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННІ

ЛОХВИЦЬКА ДІЛЬНИЦЯ АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТИМЧАСОВІ ПЕРЕРВИ В ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННІ

  • Переглядів: 811

З 1.08.2022 по 5.08.2022 р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ, ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ, ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

  • Переглядів: 483

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство надає послуги з безкоштовного забезпечення людей з інвалідністю та інших верств населення ортопедичними виробами (взуття, ортези, корсети) та проводить протезування за державною програмою.

Увага! Обробка полів!

Увага! Обробка полів!

  • Переглядів: 417

ТОВ «Харківецьке»   повідомляє, що  на території навколо населених пунктів Лохвицької громади проводитиме обробку посівів  із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ГАМАЛІЇВКА!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ГАМАЛІЇВКА!

  • Переглядів: 443

Лохвицьке УЕГС АТ «Полтавагаз» доводить до вашого відому, що 19 липня 2022 року з 8:00 до 15:00 години у зв’язку з проведенням РПР на ГРС Гамаліївка буде припинено розподіл газу на території вашого населеного пункту.