ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Лохвицької міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користуван

  • 596

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування»,  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Лохвицької міської ради «Про затвердження Умов проведення     конкурсу    звизначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Лохвицької територіальної громади».

Проект рішення розроблено з метою регулювання господарських відносин у сфері надання послуг з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

 Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщений на офіційному веб – сайті Лохвицької міської ради  https://lmr.gov.ua/

 Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення  на адресу розробника: Лохвицька  міська рада, м. Лохвиця, вул. Перемоги 1.

Фото без опису